REGULAMIN KLANU

Regulamin klanu oraz zasady dotyczące jego funkcjonowania.

REGULAMIN KLANU

Postprzez THORFID » Śr wrz 19, 2012 08:22

Regulamin klanu

1. Rada klanu stanowi najwyższą władzę i podejmuje decyzje związane z działalnością klanu.

2. W skład rady klanu wchodzą następujące osoby - dowódca klanu, jego 2 lub 3 zastępców, 3 rekruterów, 3 dowódców polowych oraz 3 osoby wyznaczone spośród klanowiczów.

3. O składzie części rady klanu decydują klanowicze raz na pół roku.

4. Osoby funkcyjne (rekruterzy, dowódcy polowi, zastępcy) są powoływane przez dowódcę klanu przy zgodzie co najmniej połowy aktualnej rady klanu.

5. Rada klanu bierze pod uwagę zdanie członków klanu, dlatego każdy klanowicz ma prawo do wyrażenia własnego zdania na wszystkie tematy, niemniej jednak ostateczna decyzja należy do rady.

6. Rada jest otwarta na wszelkie propozycje dotyczące działalności klanu od wszystkich członków klanu.

7. Każdy członek klanu jest zobowiązany godnie reprezentować klan. Przede wszystkim wymaga się właściwego zachowania względem innych graczy, a w szczególności zabrania się wyśmiewania graczy ze słabszymi czołgami oraz wyzywania się na TSie lub czacie ogólnym gry.

8. Podczas oficjalnych bitew klanowych (w kompaniach i bitwach klanowych) na głównym czacie gry pisać mogą jedynie dowódcy, chyba że dowódca ustali inaczej.

9. Skład oficjalnych bitew klanowych wyznaczany jest na podstawie dostępnych członków klanu, którzy mają najsilniejsze lub najpotrzebniejsze czołgi. W sytuacji spornej o składzie decyduje dowódca.

10. Od członków klanu wymaga się aktywnego uczestnictwa w życiu klanu. Przede wszystkim należy regularnie przeglądać klanowe forum, oraz podczas bycia „online” w grze, pojawiać się na klanowym serwerze TS.

11. Klanowy serwer TS jest podstawowym środkiem komunikacji w klanie. Jego celem jest integracja członków klanu, poprzez organizowanie się do wspólnej gry w plutonach, kompaniach i wojnach klanowych.

12. Na klanowym serwerze TS należy zalogować się używając nicku z gry, który poprzedzony będzie tagiem klanu.

13. Jeżeli w klanie aktualnie odbywają się treningi lub inna inicjatywa tego typu, każdy klanowicz w miarę możliwości powinien się na nie stawiać.

14. Aby dołączyć do klanu trzeba spełniać wymagania rekrutacyjne które obecnie są następujące 8 tier heavy/med/td, 6 tier arta. Jeśli nie spełniasz tych wymagań i masz 1 tier niżej - porozmawiał z rekruterami a możliwe że zrobią wyjątek i zostaniesz warunkowo przyjęty do klanu.

15. Wszelki gold uzyskany w CW jest dzielony pomiędzy członków klanu z uwzględnieniem w pierwszej kolejności osób posiadających X TIER MED/HT/TD lub VIII TIER ARTY, w następnej zaś wszystkich pozostałych członków klanu. Nie ma dodatków funkcyjnych dla osób pełniących funkcje w klanie.

16. Wszelkie decyzje na temat wydatkowania golda podejmuje rada klanu.

17. Za łamanie zasad regulaminu – klanowicz może dostać ostrzeżenie. Za dalsze łamanie regulaminu grozi wydalenie z klanu. Decyzje na ten temat podejmuje rada klanu większością głosów.

18 Raz lub dwa razy w miesiącu przeprowadzana jest sprawdzanie aktywności graczy, a gracze nieaktywni zostają usunięci z klanu.

Obecni Członkowie Rady Klanu:
Dowódca: Ir0999666999,
Zastępcy: Kennly, THORFID,
Dyplomata: stgcarl,
Rekruterzy: kwik2000, ledzwiak, Kill__Machine, czeqsik, JeyJeyManiac, Vandilus, TasmanVIP
Dowódcy polowi: krisPL1985
THORFID
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz wrz 13, 2012 07:04

Postprzez » Śr wrz 19, 2012 08:22

 

Powrót do REGULAMIN I ZASADY KLANU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron