nigdy

Tu znajdują się informacje odnośnie rekrutacji. Tutaj też składajcie podania rekrutacyjne.

nigdy

Postprzez jacko » N sty 28, 2018 17:09

żywajcie precyzyjnego słownictwa.
20-latek nie ma męskości, tylko chłopięcość i nie za bardzo wie, co z nią zrobić oprócz walcowania blachy.
Odpowiedz
Zgłoś
am
36 min. temu
Czytam komentarze i bawi mnie to wszystko niesamowicie. A co Was obchodzi kto z kim sypia. :D Dopóki każda ze stron jest pełnoletnia to wszystko jest ok! Obojętnie jakie są różnice wieku. Chyba nigdy swoich fantazji seksualnych nie spełnialiście, Wasz problem, Wasza luka w życiu.
Odpowiedz
Zgłoś
OnetIWpToToSamo
1h temu
Potworny seksizm. Wstretny, obrzydliwy artykuł. Wyobraźcie sobie ze sytuacja jest odwrotna i 30 latek umawiać się z 18 latkami. Jesteście za los i Wp. Niemiecki sluzki.
Odpowiedz
Zgłoś
adi
3h temu
najlepsze sa 18 laski a nie 30+ z piersiami jak flaki
Odpowiedz
Zgłoś
niki
4h temu
taki młody to może 15 razy Tam i z powrotem
Odpowiedz
Zgłoś
oooooojjjjjj
4h temu
nie moge już wytrzymać , mam wytrysk w tej chwili serio...
Odpowiedz
Zgłoś
sru
5h temu
co z tego ze gimbus moze 4x skoro zanim gumke wyciagnie to juz oddaje pierwszy strzal a zanim zaladuje amunicja sie konczy....liczy sie jakosc nie ilosc
Odpowiedz
Zgłoś
nie młodzik
7h temu
Jestem mocny ale w gębie
Odpowiedz
Zgłoś
qq
8h temu
same stare baby się tu wypowiadają... Zlot sfrustrowanych emerytek?
Odpowiedz
Zgłoś
greg
8h temu
na starej p czy najlepiej się młody ch ćwiczy - i tu nie trzeba skrobać takiego artykułu
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Postprzez » N sty 28, 2018 17:09

 

Re: nigdy

Postprzez jacko » N sty 28, 2018 17:12

Autorko tekstu: czy uważa Pani, że uczciwym jest 'reklamowanie' swojej osoby zdjęciem, które jest prawie (jeśli nie maksymalnie) wygładzone? Czy też przekonuje nas Pani, a także swoich wielbicieli, że w wieku 30 lat nie ma Pani żadnych zmarszczek, ani innych niedoskonałości skóry twarzy?
Odpowiedz
Zgłoś
Mój nick
11h temu
Doprawdy? Taki kompaktowy grubasek z perkatym nochalem mógłby być obiektem czyichś wyobrażeń seksualnych?
Odpowiedz
Zgłoś
paradox
16h temu
kliknijcie na nazwisko tej autorki to wam sie pokaze prawdziwe zdjecie tego kaszalota.... bo to co zamieszcza w artykule to szajsbookowe sprzed 5 lat (na ktore tez nikogo nota bene nie zlapala).
Odpowiedz
Zgłoś
*G
16h temu
Jest wiele uzasadnień dlaczego (niektórzy) młodzi mężczyźni uważają starsze partnerki za atrakcyjniejsze i znacznie ciekawiej byłoby chociazby poszukać w necie nt temat:) rozpoczytać się nieco w psychologii i ciuteczkę przyjaźniej spojrzeć na ludzkie relacje i siebie samgo. Pozdrawiam:)
Odpowiedz
Zgłoś
P.
16h temu
32 lata to jeszcze srula, niewiele mądrzejsza od tego 20-latka. Hormony jej jeszcze we łbie mieszają. Przyjdzie czas, zmądrzeje jak każdy. Tak nas natura stworzyła, zaczynamy myśleć rozsądnie mniej więcej od 40 roku życia, a jak dobijemy do 50, to już jesteśmy na tyle mądrzy, że można nam powierzyć odpowiedzialne stanowiska. Nie wierzycie? To się rozejrzyjcie.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośginek13h temumoze i mozg malutki jeszcze...za to dziurska wielkie.
Zgłoś*G16h temuPytanie co to jest naprawdę mądrość i czy na pewno wszyscy z wiekiem madrzeją;) a co do stanowisk ... to zupełnie osobny i szeroki temat :D
Karlosw2
17h temu
Na tych portalach wszystko co nie ucieka ma po 100 wiadomosci dziennie. 30 chetnych łebków to bardzo słaby wynik autorko. Moja ex przeciętnej urody miała kiedyś powyżej 1000 zaproszeń w walentynki
Odpowiedz
Zgłoś
frranus
18h temu
Jak miałem ok.20 lat to spotkałem mocno napalona 35 latke na dansingu gdy poszlismy do niej do domu to była taka rozpalona a gdy do tego doszło poczułem goraca lawe i po kilku sekundach było po wszystkim dopiero rano sobie odbiłem i ona też.
Odpowiedzmontaż klimatyzacji, naprawa wodociągów Warszawa,

Zgłoś
BoskiDiego
18h temu
32 latka opisująca 20 letnich chłopczyków ''z piaskownicy'' a sama jest jak mała dziewczynka! Załosne
Odpowiedz
Zgłoś
Kobieta1
18h temu
Masakra! Według mnie kobiety lecą na takich mężczyzn, bo potrzebują dowartościowania się. Komplementy?! Po co kobiecie komplementy jeżeli ma wysokie poczucie wartości o sobie. Taka kobieta nie szuka młodzika, który nie ma doświadczenia, a szuka mężczyzny, który prócz doświadczenia ma i intelekt. Choć tak na marginesie, to mało jest mężczyzn z klasą.
Ostatnio edytowano Cz sty 21, 2021 16:16 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » N sty 28, 2018 17:13

Starym babom wystarczy, że młodzi ich pragną! Dlatego im nie dają - czują się spełnione dzięki świadomości, że ktoś ich pragnie, a spragniony chłopak idzie do łóżka i trzepie w ręcznik.
Odpowiedz
Zgłoś
opos
wczoraj (20:01)
to teraz powinna to opisać ze tagiem #metoo jak to była molestowana przez nastolatków :D
Odpowiedz
Zgłoś
paradox
wczoraj (19:30)
szajsbookowe zdjecie autorki zamieszczone na poczatku artykulu (prawdopodobnie sprzed 5ciu lat) troche sie rozni od kaszalota pojawiajacego sie gdy klikniemy na zdjecie autorki.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośXXX18h temuHehe, racja :D
ekonom
wczoraj (18:42)
Statystycznie aby skonsumować związek z 18-latkom trzeba chodzić pół roku. Z 30-latkom wystarczy spotkać się ze trzy razy maksymalnie. Nie ma co się dziwić powodzeniu kobiet po 30 wśród 18-latków. 30-latki są bardzo opłacalne:)
Odpowiedz
Zgłoś
wieska
wczoraj (18:09)
osiemnastolatek ze swim robakiem to morze isc na ryby.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośzetkawczoraj (22:26)...z pewnością nie z tobą...morze to jest długie i szerokie,a ty "może" poczytaj słownik.
Zgłośsabinawczoraj (18:17)jak posiada karte wedkarska.
lo
wczoraj (17:56)
20 latek więcej odda kawioru niż 50 latek , kobiety wiedzą że kawior dobry jest na cerę
Odpowiedz
Zgłoś
lo
wczoraj (17:46)
znajoma mając 25 lat była prostytutką i było jej mało seksu wolnym czasie to 17 latek ją obracał
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośkrzysiekwczoraj (21:27)ciekawe ile kasowała w wolnym czasie albo może taka była super że za kasę nikt jej nie chciał
McA
wczoraj (17:26)
.... bo ogórki najlepiej kisi się starych beczkach...
Odpowiedz
Zgłoś
na wesoło
wczoraj (17:10)
Nie da się ukryć.. Makaron lizną piernika :) , jak to mówią prawdziwy myśliwy nie marnuje strzelby na króliki
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » N sty 28, 2018 17:14

Ja nie pytam o wiek. Pruję takie, które mnie kręcą. A każda muszelka jest piękna, fantastyczna, śliczna i smakowita. Musi być chemia w obie strony. Wtedy w łóżku jest fantastycznie :)
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośKochanowskiwczoraj (21:29)Sodomita - Nie uważam się za samca Alfa. Po prostu staram się wsłuchać w szept potrzeb partnerek, to mi sprawia frajdę :)
ZgłośSodomitawczoraj (17:52)good to you samcu Alfa
Chop
wczoraj (15:56)
Stare powiedzenie: na starej picy młodzies sie cwicy...
Odpowiedz
Zgłoś
Pedros 30 lat
wczoraj (15:31)
ładna dzienikarka ze zdjęcia
Odpowiedz
Zgłoś
prawda
wczoraj (14:20)
Co za denny artykuł, a gdyby tak odwrócić role? On 30 lat i ona 20. Jakie byłyby komentarze? Wykorzystał, zostawił, bawił się itd... Ona 30 lat tylko obserwowała reakcje, świetnie się bawiła i w ogóle och i ach. Ten artykuł ewidentnie pokazuje zakłamanie niektórych kobiet, a w zasadzie większości. W myśl one się tylko bawią, a ty mężczyzno wykorzystujesz i molestujesz!
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośxxx18h temuDokładnie
Justyna32
wczoraj (14:11)
Mam 32 Lata, zauwazylam, ze ostatnio zainteresowanie ze strony mlodszych wzroslo. Nie czulabym sie konfortowo z 18, 20 latkiem. Ale spotykam sie z 26 letnim facetem i mamy fajna relacje. W lozku jest swietnie I trudno jest sie przy nim kontrolowac, ale jak juz zdarzy nam sie rozmawiac, to nie czuc roznicy. Na wieksza roznice wieku jeszcze jestem za mloda.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośgery8h temuznam zna m dwójka dzieci i powoli szykuje się rozwód :) JA - głośno o was
kamila
wczoraj (14:08)
Jesli autorka,czuje sie dowartosciowa małoletnimi depseratami,których nie chcą równiesniczki,to bardzo jej wspołćzuję.Napaleńcy internetowi to nie faceci.
Odpowiedz
Zgłoś udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? Zacięcie skacząc z kanału na kanał, przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was skrót udrażnianie rur Warszawa tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak /udraznianie-rur cod wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na udraznianie-rur l scenie która zachwyciła publiczność swoim rockowym głosem udrażnianie kanalizacji i bezpretensjonalnym zachowaniem. mógł też udrażnianie rur konstancin sprowadzić z zachodu jakąś znaną gwiazdę. udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? Zacięcie skacząc z kanału na kanał, przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was skrót udrażnianie rur Warszawa tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak /udraznianie-rur cod wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na
ski 54
wczoraj (14:05)
Jakaś bardzo napalona kobitka, może zatrudni ich do bicia rekordu jakiegoś.
Odpowiedz
Zgłoś
Szczęśliwa
wczoraj (13:49)
Mam 33 lata meża starszego o 7 lat i 4 dzieci a sex jest z moim mężem jest nie do opisania... Jeśli ma się dobrze z granego partnera we wszystkim to wszystko się udaje
Ostatnio edytowano Cz sty 21, 2021 16:16 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » N sty 28, 2018 17:15

Spotkać partnera na życie czy to kobieta czy facet ... duże wyzwanie, seks przypadkowy - przy obecnym poziomie świadomości co do możliwych chorób .. podziękuję.
Znam kobietę i mężczyznę którzy brali z życia garściami i teraz jedno ma chorą wątrobę "C" a drugie zaraziło męża HIV tak że .. SUPER :-(
Odpowiedz
Zgłoś
SZYBKI BIL .
wczoraj (13:24)
Aja bardzo szybko się podniecam ,dwa numery bez wsadzania .
Odpowiedz
Zgłoś
Anetaa
wczoraj (13:21)
Dlatego że młodsze dziewczyny, nastolatki czy dwudziestki wolą o wiele starszych facetów, to te starsze muszą zadawać się z naszymi rówieśnikami co są baaaardzo słabi w seksie :)))
Odpowiedz
Zgłoś
JAJARZ mały
wczoraj (13:21)
Ja lubię mądre dziewczyny a nie niewyzyte jak krysia P. profesur.
Odpowiedz
Zgłoś
socjolog
wczoraj (13:14)
Pajace jeden z drugim,równolatki im nie pasują,bo ich nie chcą!Tu jest selekcja.Fajne panny chcą fajnych chłopaków.Wam zostają stare panny,które nie są już takie wymagające.To samo w drugą stronę.Stary upoluje młodą,ale taką,której nie chcą rówieśnicy.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośJustyna32wczoraj (14:18)Zdecydownie nie. Mam z czego wybierac. Obecny partner jest strazakiem i doslownie wyglada jak wyjety z kalendarza. Jestem starsza, kiedy sie poznalismy nie wierzyl, ze jestem po 30. Wiek nie ma znaczenia.
MX
wczoraj (13:13)
Kobiety są zdesperowane, a młodzi chłopcy mają dużo czasu wolnego, zawsze mogą spotkać się ze swoją wybranką np. po rekolekcjach :)
Odpowiedz
Zgłoś
Bxh
wczoraj (13:13)
Aaa takie gadanie sam miałem dwadziescia lat i to jeszcze całkiem nie dawno więc wiem że można "ktłować" niczym parowóz tym bardziej, że testosteron uszami wychodzi. Taka trzydziestolatka na czworaka by do domu wracała
Odpowiedz
Zgłoś
Świstak
wczoraj (13:12)
Miałem 20 lat a ona miała 34 lata. I nie strzelało mi od razu po włożeniu :P (chyba ktoś piszących komentarze ma albo miał kłopoty :) )
Odpowiedz
Zgłoś
mk
wczoraj (13:10)
A mojej bylej zonie nie przeszkadzalo czy byłem to ja w czasie seksu,czy ktoś inny ...Taka zimna krowa . Tylko siedziała w internecie i szukala wrazen aby komus rozlozyc swoje udka.
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » Cz sty 21, 2021 16:19

Kiedy statystyczny Jan Kowalski, człowiek około 40. roku życia, zostanie zaszczepiony przeciwko COVID-19? Z takim pytaniem prowadzący program "Newsroom" w WP zwrócił się do prof. Andrzeja Horbana, głównego doradcy premiera ds. epidemii. - Uuu... Kowalscy poczekają, do maja, czerwca - odparł prof. Horban. - Ale tego roku? - dopytywał prowadzący. - Tak, tego roku - potwierdził doradca premiera. Prof. Horban był także pytany o przypadki zachorowania na COVID-19 przez osoby, które otrzymały już pierwszą dawkę szczepionki. - To nie ma problemu. Pierwsza dawka wzbudza już prawidłową odpowiedź immunologiczną -O tym, że spotkanie o mistrzostwo Europy w rurociąg piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. udrażnianie zlewu Wilanów Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-raszyn który miał się odbyć aż w dwunastu krajach. Teraz na oficjalnej hydraulik stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego http://udraznianie.waw.pl/przepychanie-rur-lomianki/ opublikowano dane, z których wynika, że na 160 respiratorów zajętych jest 158. Wynika z tego, że na http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-konstancin całe Mazowsze wolne są tylko dwa respiratory. Natomiast na 2445 łóżek zajętych jest 1845, Byłam dziś na cmentarzu po ogłoszeniu decyzji a tam ...tłumy. Rząd https://pogotowie-kanalizacyjne.warszawa.pl jak zwykle zrobił niedźwiedzią przysługę! Czy oni raz coś zrobią z sensem? Zapewniali że nie zamkną cmentarzy, przedsiębiorcy zainwestowali przepychanie w kwiaty których już nikt nie kupi.... Rząd to https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... analizacji banda nieudaczników! Do dymisji! Akurat nie dziwi mnie ich decyzja. Gdyby dali znać 3 dni wcześniej, zdecydowana większość poszłaby w piątek wieczorem xd. https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... analizacji Co totalnie mijałoby się z celem. Jak ich nie lubię za manipulację konstytucją, zwłaszcza w przypadku udrażnianie aborcji, tak trzeba przyznać że rządzą ludem, upartym jak osły xd. Stan wyjątkowy też walną z dnia na dzień, oni nie mają już chyba za wiele do stracenia i teraz będą robić, cokolwiek uznają za słuszne.
Jakiekolwiek mecze międzypaństwowe zapewne wrócą nie wcześniej niż jesienią. Na razie nadzieję na powrót normalności kibice czerpią ze http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-brwinow wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca http://udraznianie.waw.pl Angielskie stadiony, które zwykle wypełniają się do ostatniego miejsca, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-r ... mazowiecki wciąż muszą być puste. Jednak od dwóch tygodni można chociaż obejrzeć mecz w pubie.lipca w Anglii pootwierały się salony wodociag fryzjerskie http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-milanowek teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia - mówi prezes klubu IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-nadarzyn W różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-zyrardow to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-piastow fryzjerskie, teatry zlew, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia -IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - W różnych http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-pruszkow krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku vwcto powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, AnglicyO tym, że spotkanie udrażnianie wc łomianki o mistrzostwo Europy w piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-stare-babice który miał się odbyć aż w dwunastu krajach.
stwierdził gość programu "Newsroom".
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » Cz sty 21, 2021 16:20

Pierwsza dawka wzbudza już prawidłową odpowiedź immunologiczną - stwierdził gość programu "Newsroom". - Ona nie następuje w ciągu kilku dni od zakażenia, ale kilkudziesięciu godzin. Osoba, która po pierwszym szczepieniu zachorowała na COVID-19 będzie chorowała dużo łagodniej - zapewnił prof. Horban. Dopytywany, dlaczego w takim razie odkładamy drugą dawkę szczepionki, zamiast - tak jak Brytyjczycy - zaszczepić jedną dawką jak największą liczbę osób, odparł, że nie ma do tego powodu. - Nam chodzi o to, by odpowiedź immunologiczna organizmu na koronawirusa byłaWzrost liczby zakażeń w Chorwacji, http://udraznianie.waw.pl/wuko/ wzrost liczby zakażeń w Bułgarii, wzrost liczby zakażeń w Polsce. Koronawirus wciąż nie odpuszcza. W ostatnim czasie wyższe wyniki notuje spora część europejskich krajów, w tym również turystyczne regiony udrażnianie zlewu brwinów wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca. udrażnianie zlewu Angielskie Wirus wciąż nie odpuścił, ale nie pojawia się równomiernie w całej Europie. Dla przykładu w https://sprzedajemy.pl/udraznianie-rur- ... nr62839650 Niemczech w ciągu ostatniego tygodnia (od 17 do 23 lipca) służby informowały średnio o 5 nowych infekcjach na każdy milion mieszkańców. To sprawia, że dziennie było to około 400 - 500 nowych przypadków.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Hiszpanii. Tutaj dzienne przyrosty wynoszą sporo powyżej tysiąca. Tu wskaźnik nowych czyszczenie kanalizacji zachorowań W najbliższy czwartek rozpocznie się w Anglii całkowity lockdown, który potrwa do 2 grudnia - ogłosił w sobotę wieczorem brytyjski premier Boris Johnson ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, cytowany przez PAP. - Musimy być pokorni wobec natury. Wirus rozprzestrzenia https://warszawa.lento.pl/udraznianie-k ... 54750.html się szybciej niż wskazywali na to naukowcy w najgorszych scenariuszach - oświadczył brytyjski premier.
Oznacza to, że Brytyjczycy Mogą je opuszczać czyszczenie kanalizacji Warszawa tylko w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, np. gdy idą do pracy. Zakazane są także spotkania towarzyskie "osób z różnych gospodarstw domowych". Zamknięte mają zostać wszystkie puby, bary i restauracje, a także sklepy z wyjątkiem tych, które sprzedają artykuły pierwszej potrzeby.
przepychanie rynny Łomianki wynosi 30 infekcji na milion mieszkańców. W ciągu ostatniego tygodnia w Hiszpanii pojawiło się 10 tys. nowych zakażeń.
, udrażnianie kanalizacji Grodzisk wciąż muszą być puste. Dla przykładu w Polsce taka sama statystyka wynosi około 1,1 tys. W Niemczech to 2,4 tys., we Włoszech 3,7 tys. W Czechach z kolei taki sam wskaźnik wynosi 1,3 tys. udrażnianie łomianki Oczywiście warto pamiętać, że to statystyka uwzględniająca cały czas epidemii, a nie tylko jedną z jej faz. We Włoszech w ostatnich tygodniach notowane są rekordowo niskie dobowe przyrosty chorych., przepychanie rur Milanówek teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Jak Chorwacja wypada na tle Polski? W naszym kraju w ciągu tygodnia przybyło 2,5 tys. infekcji. To oznacza, że średnio było to 360 każdego dnia. I choć trudno w to uwierzyć - wypadamy korzystniej. Dlaczego? Średnio każdego dnia w Polsce pojawia się 9 nowych infekcji na milion mieszkańców. To o połowę mniej niż w Chorwacji., mistrza Anglii w siatkówce. - przepychanie zlewu Nadarzyn W różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku przepychanie rur Żyrardów to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony udrażnianie kanalizacji Piastów fryzjerskie, teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Kolejny najmocniej dotknięty region to żupania osijecko-barańska, ze stolicą w Osijecku. Tu licznik zatrzymał się na poziomie 546. Jednocześnie warto wiedzieć, że liczba aktywnych przypadków wirusa (czyli osób z potwierdzonym wirusem, które wciąż chorują) jest sporo mniejsza. W tych trzech regionach to odpowiednio: 211 (okolice Zagrzebia), 114 (okolice Splitu) oraz 136 (w okolicach Osijecka).
Drugą falę wirusa widać również w Bułgarii. Tylko w lipcu w tym kraju pojawiło się 4,5 tys. nowych infekcji. To niemal tyle samo, ile pojawiło się od 1 marca do końca czerwca (5,1 tys. w ciągu 3 miesięcy). To właśnie w ostatnim czasie Bułgaria przebiła swój dotychczasowy rekord. Nowy wynosi 330 infekcji w ciągu jednej doby.
Anglii w siatkówce. - W różnych przepychanie zlewu Pruszków krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą.
trwała - dodał prof
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » Śr sty 12, 2022 20:44

Obniżona stawka VAT na podstawowe dla Polaków produkty i surowce może obowiązywać nawet do 2023 r. - wynika z rozmów Wirtualnej Polski z przedstawicielami rządu. To najpotężniejsze narzędzie obozu władzy, którego PiS użyje do walki z inflacją, a tym samym - wiele na to wskazuje - do walki o zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Tyle że nad PiS wisi ogromne ryzyko: niektórzy ekonomiści wskazują, że utrzymywanie niskich stawek VAT na dłużej niż pół roku może skończyć się katastrofą dla finansów publicznych.Nie da się ukryć, że dla PiS to postawienie wszystkiego na jedną kartę. - Walka z inflacją, a tym samym powstrzymywanie skutków pandemii, będzie największym wyzwaniem na najbliższe miesiące - nie ukrywają nasi rozmówcy z rządu. Nieoficjalnie przyznają, że walka ta może trwać również w przyszłym roku, obejmując tym samym kampanię wyborczą.

- Dla nas - politycznie - to będzie zdecydowanie najtrudniejszy rok. W związku z tym okres przedwyborczy również nie zapowiada się łatwo. Następna kampania nie będzie starciem na to, kto ma lepsze fajerwerki. To będzie realna batalia o to, jak ma wyglądać Polska w obliczu najgroźniejszego od dekad uderzenia gospodarczego - przewiduje polityk obozu władzy.
https://www.abc.pl/oferta/udraznianie-r ... wMgKz.html
https://www.abc.pl/oferta/udraznianie-r ... gLnv3.html
https://www.abc.pl/oferta/udraznianie-r ... eK9pW.html
https://sprzedajemy.pl/udraznianie-rur- ... nr61071839
Wszystko zależy od tego, jaki będzie stopień inflacji. Jeżeli inflacja faktycznie utrzymywałaby się na poziomie niebezpiecznym z punktu widzenia poziomu cen, to jesteśmy gotowi, by obniżenie podatku VAT na konkretnym poziomie pozostawić. Natomiast docelowo chcielibyśmy, by chociaż część z tych podatków wróciła do poziomu docelowego. Ale tylko wtedy, gdy będzie można zrobić to w sposób bezpieczny, aby nie spowodować inflacji
https://przepychanie.com.pl/udraznianie ... kowa-lesna
https://przepychanie.com.pl/czyszczenie ... nitarnych/
https://przepychanie.com.pl/udraznianie-rur-lesznowola/
https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... e-bielany/

Podstawowym celem rządu na 2022 r. i 2023 r. będzie niedopuszczenie do hiperinflacji, a jednocześnie niedoprowadzenie do zapaści budżetu państwa. Nie ukrywa tego sam rzecznik rządu Piotr Müller, który w rozmowie z Wirtualną Polską przyznaje, iż możliwe jest, że tzw. Tarcza Antyinflacyjna 2.0 - która obowiązywać będzie już od lutego - zostanie przedłużona.
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » Śr sty 12, 2022 20:46

Jak przyznaje współpracownik premiera: - Oczywiście bierzemy pod uwagę pozostawienie obniżonych stawek VAT. Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądać dynamika cen.

Rzecznik rządu nie ukrywa, że "obniżenie podatków jest najlepszą metodą regulacji cen z punktu widzenia instrumentów i regulacji rządowych".

Przypomnijmy: ogłoszona przez premiera Tarcza Antyinflacyjna 2.0 obniży VAT na paliwo z 23 proc. do 8 proc. na okres 6 miesięcy (do 31 lipca). Do poziomu 0 proc. spaść ma również VAT na produkty żywnościowe, które dziś objęte są 5-proc. podatkiem VAT. Do 0 proc. spaść ma także poziom VAT nałożonego na nawozy. Ponadto przez kolejne 4 miesiące obowiązywać będzie niższy VAT - na poziomie 5 proc. - na energię elektryczną i ciepło systemowe. Łączny koszt wszystkich tych rozwiązań dla budżetu ma wynieść 15 mld zł.
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Re: nigdy

Postprzez jacko » N mar 13, 2022 11:51

W nocy z soboty na niedzielę rosyjskie rakiety spadły na poligon w Jaworowie. Rosjanie przeprowadzili atak na Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa, na które miało spaść osiem rakiet. Władze obwodu lwowskiego informują o 35 zabitych. Co najmniej 134 osoby są ranne.Pierwsze nieoficjalne informacje o celu rosyjskiego ataku podał portal Nexta. Doniesienia potwierdził szef władz obwodu lwowskiego Maksym Kozycki. Przekazał on, że rakiety spadły na poligon w Jaworowie, gdzie mieści się Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa.

Jak relacjonował, rosyjskie lotnictwo zaatakowało rakietami manewrującymi powietrze-ziemia. - W sumie wystrzelono ponad 30 rakiet, kilka strąciła obrona przeciwlotnicza - przekazałSprawę ataku skomentował doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy. - Rosyjski atak na Międzynarodowe Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim, w pobliżu granicy z Polską, to sygnał dla NATO i próba niszczenia łańcucha transferów broni z UE do Ukrainy - powiedział w niedzielę
https://udraznianie.ovh/pogotowie-hydra ... -poludnie/
https://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-piaseczno/
https://udraznianie.ovh/mechaniczne-udr ... nalizacji/
https://udraznianie.ovh/udraznianie-rur-marki/
https://udraznianie.ovh/wuko/
https://udraznianie.ovh/udraznianie-rur-milanowek/
https://udraznianie.ovh/cisnieniowe-czy ... ursynowie/
https://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-otwock/
https://udraznianie.waw.pl/przepychanie-rur-lomianki/
udrażnianie marki
mechaniczne udrażnianie rur
udrażnianie wuko
łomianki udrażnianie rur
https://warszawa.lento.pl/pomiary-wenty ... 04663.html

Jaworów leży 57 km na zachód od Lwowa i 29 km od granicy Ukrainy z Polską. Z kolei jaworowski poligon wojskowy znajduje się niecałe 40 km od Lwowa i ok. 20 km od granicy z Polską.
jacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 19:13

Postprzez » N mar 13, 2022 11:51

 


Powrót do REKRUTACJA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron